Katka a joris 9. 7. 2016

Upřímně a z celého srdce Vám děkujeme za pomoc při tak komplikovaném zadáni jako bylo zorganizovat mezinárodní svatbu v rekordním čase 14 dnů. V momentě, kdy nám velice dlouze plánovaná lokace vypověděla smlouvu, jsem měla pocit že mě odvezou s infartem a žádná svatba se konat nebude. Noční můra každé nevěsty!

Po první vlně šoku jsem oslovila spoustu svatebních agentur a jedna z nich byla „Svatba stylově“. Od prvního okamžiku naší komunikace jsem cítila pohodu a vyrovnanost a hned jsem byla klidnější. Velice oceňuji Vaši profesionalitu a také s jakým nadšením a osobním přístupem jste přistupovala k naší situaci. Muselo pro vás být velice náročné vyrovnat se s časovým rozdílem dvanácti hodin v naší komunikaci na dálku z Nového Zélandu, zejména kdy zadání bylo tak komplikované.

Ještě jednou Vám chci poděkovat za mě, mého manžela a všechny svatebčany, že jste z katastrofy vytvořila něco tak krásného a nezapomenutelného. Věřím, že bez Vás bychom to nedokázali! Děkuji!
— Katka a Joris
Svatbou Katky a Jorise jsme opět posunuly své dovednosti.
Málo času, časový posun, české státní svátky a mezinárodní svatba, zkrátka 14 dnů na zařízení celé svatby.
Katka s Jorisem jsou však tak úžasný pár, že jsme rády napnuly své síly a vše zařídily. Svatební den byl krásný, plný slunce, radosti a smíchu.
Bylo nám s vámi krásně!
— Michaela Pokorná