Irena a Ondra 28. 8. 2016

Chtěli bychom moc poděkovat Míši a všem těm, kteří se zapojili do přípravy a organizace naší svatby. Všechny
nápady byly krásně a originálně sladěné, koordinace samotného dne D proběhla nenuceně, velice nenápadně a naprosto profesionálně - na holky jsme se mohli spolehnout a pro nás byla neskutečná úleva, když jsme věděli, že nám někdo hlídá “záda” :)
Všichni si díky jejich mravenčí práci užili krásnou svatbu v poklidné, přátelské atmosféře s kouzelnou výzdobou. Věřím, že nejen my budeme na tento den vzpomínat celý život. Míša byla velkou pomocnicí a oporou, nic nebyl problém a každý detail byl vyřešený s láskou k práci. Děkujeme!
— Irena a Ondřej

"Svatba Ireny a Ondřeje patří mezi mé nejmilejší a nejnáročnější svatby. Ač jsem místo svatby viděla prvně v zimě, kdy se stodolou honila místní zvířena a v rohu stála branka na fotbal, proměnili jsme stodolu v místo hodné svatby.
Když pak večer před svatbou dorazily rodiny snoubenců a chodily a chválily každý kvítek, nabilo nás to další energií. S přípravami jsme skončily po půlnoci a druhý den už jsme začínali v 7 hodin. Před námi byla koordinace svatebního dne v rekordních letních teplotách. 
Irena a Ondřej jsou ale tak báječní lidé, že jsme svatbu chystali jak svou vlastní - s velkou radostí a nadšením. Bylo nám ctí prožít tento den s vámi!"

- Michaela Pokorná

Foto: Josef Fedák